жирафа і зебра зїдають 1110 кг корму,жирафа і бегемот зїдають 3000 кг корму, зебра і бегемот

зїдають 2310 кг корму. Скільки корму зїдає кожна тварина окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Makarevich Diana.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай зебра з*їдає - х кг ,  жираф з*їдає - у кг, а  бегемот - z кг, тоді жираф і зебра з*їдають

x+y=1110

жирафа і бегемот з*їдають

y+z=3000

зебра і бегемот з*їдають

x+z=2310

Звідси маємо

y+z+x+z = 3000 + 2310 = 5310

(y+z) +( x+z) - (x+y) =2z

2z=5310-1110=4200

z=2100 кг з*їдає бегемот

x + z = 2310

х+2100 =2310

х=2310- 2100

х= 210 кг з*їдає зебра

y+z = 3000

у+2100 = 3000

у= 3000 - 2100

у= 900 кг з*їдає жираф