Діти 40 морозив з’їдають за 5 хвилин, а дорослі за 5 хвилин з’їдають 35 морозів скільки морозива за

1 хвилину з’їдають разом діти і дорослі

Ответы на вопрос

Отвечает Биотестирование Европолитест.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40÷5=8мор за 1хв дити

35÷5=7мор за 1хв доросли

8+7=15мор за 1хв разом