Склади програму дії і знайди значення 19:19+(265*1 + 35): 10 +1*(54-3*18)


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Катя.

1 265 • 1 = 265

2 265+35=600

3 54-3=49

4 49 •18=112

5 19:19=1

6 600+1=601

7 10 + 1 = 11

8 601:11 = 54

9 112•54=6048