Зведи дріб до найменшого спільного знаменика а) одна четверта і одна шостаб)одна десята і одна

п'ятнадцятав)одна шістдесята і одна п'ятнадцята​

Ответы на вопрос

Отвечает Невоструев Алексей.

Відповідь:

1/4  і1/6=3/12 і 2/12

1/10 і 1/15= 3/30 і 2/30

1/60 1/15 =1/60 і 4/60

Покрокове пояснення: