За два дні гіпермаркет електроніки продав 26 ноутбуків, причому першого дня продав на 2 ноутбуки

більше, ніж другого дня. Скільки ноутбуків було продано першого дня і скільки другого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x+2- первый день

х - второй день

х+х+2=26

2х=24

х=12  продано во второй день

12+2=14 продано в первый день

Отвечает Романова Елизавета.

Ответ:

1)х+х+2=26

2х=26-2

2х=24

х=12. 2 день

2)12+2=14 1 день

Пошаговое объяснение:

1день- 2+х

2день- х