У першому цеху заводу працює 246 чоловік, що становить 6/17 усіх працівників заводу. Скільки усього

чоловік працює на заводі?

Ответы на вопрос

Отвечает Potapov Fedor.

Ответ:

697 человек

Пошаговое объяснение:

246:6/17=246*17/6=697 человек