На трьох клумбах висадили 420 цибулин тюльпанів. На першій клумбі висадили 115 цибулин, на другій

— на а більше. Скільки ци булин тюльпанів висадили на третій клумбі?

Ответы на вопрос

Отвечает Удинцева Виктория.

Ответ:(115+(115+а)+а)=420

115+(115а²) =420

115а+а=420-115

115а+а=305

2а=305-115

2а=190

А=190:2

А=90