На першій клумбі розквітло 30 жовтих і 20 червоних тюльпанів, а на другій 32 червоних тюльпани. На

скільки менше тюльпанів розквітло на другій клумбі? ○ Скільки всього тюльпанів розквітло на обох клумбах?( И краткую запись )

Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Инна.
Ну краткую сама,а решение:
30+20=50
50-32=18
50+32=82
Ответ: на 18 меньше,82 цветка