НСК числа 16 і 72; 75 і 60​


Ответы на вопрос

Отвечает Жулябина Алёна.

Ответ:

8; 15

Пошаговое объяснение:

16=2·2·2·2

72=2·2·2·3·3

НОД(16;72)=2*2*2=8

75=3·5·5

60=2·2·3·5

НОД(75;60)=3*5=15

Отвечает Gordienko Rodion.

Ответ:

144 ; 300

Пошаговое объяснение:

НСК - найменше спільне кратне , щоб його знайти потрібно розкласти числа на прості множники .Потім  потрібно виписати множники, що входять до першого числа , і додаються відсутні множники з другого чмсла . Отримані множники перемножують і отримують  НСК.

НСК ( 16 ; 72 )

16 = 2 * 2 * 2 * 2

72 = 2 * 2 * 2 * 3 *3

НСК ( 16 ; 72 ) = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 3 =2⁴* 3²=144

НСК ( 75 ; 60 )

75 = 5 * 5 * 3

60 = 2 * 2 * 3 * 5

НСК ( 75 ; 60 ) = 2 * 2 * 3 * 5 * 5 = 2² * 5² * 3 =300