Периметр прямокутника 104 см. Обчисліть площу цього прямокутника, якщо одна його сторона на 4 см

більша від іншої ​

Ответы на вопрос

Отвечает Постригань Виктория.

Відповідь:672см²

Покрокове пояснення:

  • P=(a+b)*2
  • a=x b=x+4
  1. 104см=(x+x+4)*2
  2. 104/2=(х+х+4)
  3. 2х+4=52см
  4. 2x=52-4
  5. 2х=48
  6. х=48/2
  7. x=24см(сторона а)
  8. b=24+4=28см

S=ab

  1. 24*28=672см²
Отвечает Набатчикова Ангеліна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = х + 4 см

Р = 104 см

2 * (х + х + 4) = 104

2 * (2х + 4) = 104

4х + 8 = 104

4х = 104 - 8

4х = 96

х = 96 : 4

х = 24

1 сторона = (х) = 24 см

2 сторона = (х + 4) = 24 + 4 = 28 см

Р = 2 * (24 + 28) = 2 * 52 = 104 см

S = 24 * 28 = 672 см²

Ответ: 672 см²