Наибольшее общее кратное чисел 92 94​


Ответы на вопрос

Отвечает Поварницин Дима.

94|2

47

94=2×47

92|2

46|2

23|23

1|

92=2×2×23

Щоб визначити найбільший спільне кратне, необхідно відсутні множники додати до множників більшого числа і перемножити їх.

НОК (92; 94) = 2×47×2×23=4324