Знайдіть відстань між точками C (-2;6) й В (1;2).​


Ответы на вопрос

Отвечает Ралейно Дмитрий.

C ( x_c; y_c),  \: B ( x_b; y_b)

C (  - 2; 6), B ( 1; 2)

СВ =  \sqrt{ { ( x_b  -  x_c )}^{2}   +  {( y_b  -  y_c)}^{2} }  =  \sqrt{ {(1 - ( - 2))}^{2}  +  {(2 - 6))}^{2} }  =  \sqrt{ {3}^{2}  +  {( - 4)}^{2} }  =  \sqrt{9 + 16}  =  \sqrt{25}  = 5