Знайти найменше спільне кратне чисел 21 і 14


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 14 і 21

14 = 2 * 7

21 = 3 * 7

Виберемо в розкладанні меншого числа множники, які не ввійшли в розкладання  -2  і додамо ці множники в розкладання більшого числа

3, 7, 2 Звідси отримаємо:

НСК (14; 21) = 3 * 7 * 2 = 42