Обчисли градусну міру суміжних кутів, якщо один з них у 17 разів більший за інший. Помогите

пойжалуста!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лейн Артём.
Ответ на фото. Надеюсь помогла :).

Отвечает Башилов Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай один кут - х° , тоді інший кут 17х°

17х+х=180

18х=180

х= 180 : 18

х=10°  один кут

17х=17 * 10°= 170° другий кут