Знайди градусну міру суміжних кутів, якщо один з них у дев'ять разів більший за інший За ответ

дам 20 баллов .​

Ответы на вопрос

Отвечает Лызанець Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Сумма смежных углов = 180°

1 угол = х°

2 угол = 9х°

х + 9х = 180

10х = 180

х = 180 : 10

х = 18

1 угол = (х) = 18°

2 угол = (9х) = 9 * 18 = 162°

18° + 162° = 180°

Отвечает Кобызький Михаил.

сума суміжних кутів=180°

1 кут=х°

2 кут=9х°

х+9х=180

10х=180

х=18

1 кут=18°

2 кут=18*9=162°