Знайдіть найменше спільне кратне чисел a i b, якщо: а) а = 2*3*3*5, b = 3*5*7; ​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) а = 2 * 3 * 3  *5 = 90

b = 3 * 5 *  7 = 105

Виберемо в розкладанні меншого числа множники, які не ввійшли в розкладання  -2, 3  і додамо ці множники в розкладання більшого числа

3, 5, 7, 2, 3 Звідси маємо:

НСК (90; 105) = 3 * 5 * 7 * 2 * 3 = 630

Отвечает Михай Рустам.

Ответ:

Удачи вот ответ на листе