Будь ласка решите даю 50 балів через 1 кран басейн наповнюється за 18 хв а через другий за 30 хв

1) чи наповниться під час одночасної роботи обох кранів за 2 хв більше ніж 1/5 басейну? 2) яка частина басейну буде не заповнена водою через 2 хв одночасної роботи обох кранів?

Ответы на вопрос

Отвечает Повираева Олечка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1: 18 =  1/18 частина басейну яка заповнюється за 1 хв через один кран

1 : 30 = 1/30 частина басейну , яка заповнюється за 1 хв. через другий кран  

1/18 + 1/30  = 5/90 + 3/90= 8/90 = 4/45 - частина басейну яка заповниться за одну хвилину, якщо вони працюють  разом

4/45 + 4/45=  9/45 = 1/5   частина басейну, яка заповниться за 2 хв., якщо вони працюють  разом

1)За 2 хв. заповниться не більше 1/5 басейну, а рівно 1/5 басейну

2) 1 - 1/5= 1/5 частина басейну яка не заповнена водою через 2 хв одночасної роботи обох кранів