Басейн можна наповнити водою за 4год через першу трубу, а через другу за 9 годин. Через третю трубу

повністю заповнений басейн можна спорожнити за 3 години. Яка частина басейну залишиться незаповненою через 1 год після відкривання кранів на всіх трьох трубах? За скільки годин заповниться при цьому весь басейн?

Ответы на вопрос

Отвечает Андрієшин Олег.

Весь бассейн - 1
1/4 бассейна нальется за час первой трубой
1/9 бассейна нальется за час второй трубой
1/3 бассейна выльется за час через третью трубу
1/4+1/9-1/3=9/36+4/36-12/36=1/36 бассейна наполнится за час, если открыть все три трубы
1-1/36=35/36 бассейна останется незаполненной через час
1:1/36=36 часов - наполнится бассейн