У саду ростуть тільки сливи та груші кількість слив відноситься до кількості груш як 3:8 .Скільки

слив у саду якщо загальна кількість дерев більша 130,але менша за 140​

Ответы на вопрос

Отвечает Slavic Buga.

Пошаговое объяснение:

3х количество слив

8х количество груш

3х+8х=11х всего

В промежутке (130;140) 132 кратно 11

11х=132

Х=12

3×12=36 слив

8×12=96 груш