Задача У саду ростуть яблуні, груші та сливи- усього 130 дерев. Визнач, скільки дерев кожного

виду якщо яблунь у 3 рази більше, ніж груш, а слив на 10 дерев більше, ніж груш​

Ответы на вопрос

Отвечает Линберг Давид.

Ответ:

24 гругші

72ябоуні

34 сливи

Пошаговое объяснение:

не нехай X це груші тоді 3-х це яблука 10+ x слив відомо що разом 130 дерев

складемо і розв'яжи рівняння

X + 3X + X + 10 = 130

5 x дорівнює 130 - 10

5x = 120

х=24

24 груші

3 * 24 = 72 яблука

34 + 10 = 34 сливи