Периметр прямокутника 60 см. Знайдіть його сторони, якщо вони відносяться як 3:2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пипенко Элина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = 3х см

2 сторона = 2х см

Р = 60 см

2 * (3х + 2х) = 60

2 * 5х = 60

10х = 60

х = 60 : 10

х = 6

1 сторона = (3х) = 3 * 6 = 18 см

2 сторона = (2х) = 2 * 6 = 12 см

Р = 2 * (18 + 12) = 2 * 30 = 60 см