Периметр прямокутника дорівнює 28 см, а одна із його сторін менша за іншу на 7 см. Знайдименшу із

сторін прямокутника. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Шпанко Егор.

Ответ:

Р=2а+2в=2х+2(х+7)

2х+2(х+7)=27

2х+2х+14=27

4х=27-14

4х=13

х=13÷4

х=3,25см