Знайдіть значення виразу,обираючи зручний порядок обчислення:(674+245)-374=583-(217+183)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Гарифзянов Рустем.

Ответ:

(674+245)-374=545

583-(217+183)=183

Пошаговое объяснение:

674+245=919-374=545

(217+183)=400

583-400=183