6. Обери рядок, у якому правильно записано найзручніший спосіб обчислення виразу 183+732+268+317 із

застосуванням сполучної властивості дії додавання натуральних чисел: А (183+732) + (268+317) Б (183+268) + (732+317) В (183+317) + (732 +268) 7. Знайди значення виразу ( 482+1833:47)∙ 52 - 45∙308 і запиши відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Мирослав.

Ответ:

6

183 + 732 + 268 + 317 =

(183 + 317) + (732 + 268) = 500 + 1000 = 1500

Ответ: В)

7

1) 1833 : 47 = 39

2) 482 + 39 = 521

3) 521 * 52 = 27092

4) 45 * 308 = 13860

5) 27092 - 13860 = 13232