Складіть рівняння кола, центр якого знаходиться в точ ці 0(3; -2) і яке дотикається до прямої x =

5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кознов Дима.

Рівняння кола має бути таким:

(x-x_0)^2+(y-y_0)^2=R^2, де x_0 і y_0 - координати центру кола, а R - радіус кола, у нашому випадку дорівнюватиме 2 + 5 = 7(см)(це відстань між центром кола та дотичною прямою x=5).

Відповідь:

(x-3)^2+(y+2)^2=49