Потрибно було видремонтувати 54 км дорогы За перший тиждень було відремонтовано 4/9 всієи дороги за

другий 7/8 того що відремонтували за перший тиждень.Скільки кілометрів залишилось відремонтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Доровский Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 54 * 4/9 = 6 * 4/1 = 24/1 = 24 (км) - отремонтировали за 1 неделю

2) 24 * 7/8 = 3 * 7/1 = 21/1 = 21 (км) - отремонтировали за 2 неделю

3) 24 + 21 = 45 (км) - отремонтировали за две недели

4) 54 - 45 = 9 (км) - осталось отремонтировать

Ответ: 9 км