Автобус за першу годину проїхав 11/45 усього шляху, а за другу годину – на 7/60 більше ніж за

першу. Яку частину йому потрібно проїхати за третю годину, щоб проїхати увесь шлях

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Ярослава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

11/45 + 7/60= (44+21)/180= 65/180=13/36 проїхав автобус за другу годину

1- 11/45 - 13/36=  1 - 44/180 - 65/180=1 - 109/180= 71/180 таку частину йому потрібно проїхати за третю годину, щоб проїхати увесь шлях