За два дні бригала виготовила 216 деталей,при чому першого дня бригада працювала 7 годин,а другого

5 годин. Знайди продуктивність праці цієї бригади

Ответы на вопрос

Отвечает Дода Христя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х = количество деталей в 1 час

1 день = 7х деталей

2 день = 5х

За два дня = 216 деталей

7х + 5х = 216

12х = 216

х = 216 : 12

х = 18

1 день = (7х) = 7 * 18 = 126 деталей

2 день = (5х) = 5 * 18 = 90 деталей

126 + 90 = 216