Першого дня меблева фабрика з 6 годин виготовила 24 парти,виготовляючи однакову килькисть их

щогодини.Другого дня за 1 годину фабрика виготовляла на 2 парти бильше, ниж першого.За скильки годин фабрика виготовила 30 парт другого дня??

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Влад.
1день: 24:6=4(п) за годину
4+2=6(п)2день за год.
30:6=5(год )