Першого дня меблева фабрика за 7 годин виготовила 28 крісел . Другого дня за 1 годину фабрика

виготовляла на одне крісло більше ніж першого. За скільки годин фабрика виготовила 20 крісел другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Артём.
1) 28/7=4 кресел за час
4+1=5 кресел другого дня
20/5=4 часа  
Ответ за 4 часа