одна зі сторін чотирикутника дорівнює 12см друга сторона в 3 рази менше за першу а третя на 2см

більше за другу та на 15 см менша за четверту обчисліть периметр чотирикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сайфутдинова Алина.

Ответ:

12:3=4 друга сторона

4+2=6 третя сторона

15+6=21 четверта сторона

12+4+6+21=43 периметр

периметр 43

Пошаговое объяснение:

Отвечает Куприянова Ульяна.

Ответ:

Р=43см

Пошаговое объяснение:

Перша ст. - 12 см

Друга ст. - ?, в 3 р. менша, ніж перша.

Третя ст. - ?, на 2 см більша, ніж друга.

Четверта ст. - ?, на 15 см більша, ніж третя.

1) 12:3 =4 (см) — друга ст.

2) 4+2 = 6(см) — третя ст.

3) 6+15 = 21(см) — четверта ст.

4) 12+4+6+21 = 10+33=43 (см)

Відповідь: Р=43см.