Сплав із нікелю, міді та алюмінію містить 5,8 кг нікелю, 2,9 кг міді та 2,9 кг алюмінію. В якому

відношенні взяті нікель, мідь і алюміній?

Ответы на вопрос

Отвечает Шемелин Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5,8+2,9+2,9=11,6

5,8÷11,6=0,5 никель

2,9÷11,6=0,25 медь и алюминий