ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА No 5. Знайдіть периметр трикутника, обмеженого прями ми 4х — Зу + 3 = 0, y =

1, х = 3. Складіть рівняння прямої, що містить медіану трикутника, проведен у до середньої за довжиною сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бербенец Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Проводимо графіки трьох прямих :  у = 1 ;  х = 3 ; у = 4/3 х + 1 :

утворився прямокутний ΔАВС , в якого  ∠В = 90° ; А( 0 ; 1 ) , В( 3 ; 1 ) і

С( 3 ; 5 ) . Маємо АВ = 3 , ВС = 4 , тоді за Т . Піфагора АС = 5 .

Р Δ = 3+4 +5 = 12 ( од . ) . Якщо т. М - середина сторони ВС , тоді М(3;3) .

Знайдемо рівняння прямої АМ у виді  у = kx + b :

A( 0 ; 1 ) :   k*0 + b = 1 ;  ---->   b = 1 ;  a  y = kx + 1 ;

M( 3 ; 3 ) :  k*3 + 1 = 3 ;  ---->  3k = 2 ;  ---->  k = 2/3 ,  a y = 2/3 x + 1 -  рівняння прямої, що містить медіану AM  трикутника  ABC .