Знайди значення виразу а*48+391:а, якщо а=17(p-317)*t якщо, р=592,t=608


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мария.

Ответ:

Якщо а=17,то а*48+391:а=17×48+391:17=839

Якщо р=592,t=608 ,то (p-317)*t=(593-317)×608=167808