Порівняйте Дроби5/11 і 5/9​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Костя.

Ответ:

5/11...5/9

5×9/11×9=45/99

5/9=5×11/9×11=55/99

45/99<55/99

5/11<5/9

Отвечает Сарычев Иван.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

\frac{5}{11}   \frac{5}{9}

Зведемо до спільного знаменника та запишемо додаткові множники

\frac{5}{99}(дод. множник 9) та \frac{5}{99} (дод множник 11)

помножимо чисельник на кожен з додаткових множників

\frac{5*9}{99} = \frac{45}{99}

\frac{5*11}{99} = \frac{55}{99}

звідси

\frac{45}{99} < \frac{55}{99}

\frac{5}{11} < \frac{5}{9}