Першого дня прочитано 3/7 сторінок книги ,а другого дня решту 32ст. Скільки сторінок було прочитано

за два дні​

Ответы на вопрос

Отвечает Філюк Танюшка.

Ответ:7/7-3/7=4/7

32÷4=8

8×3=24(стр.)-за перший день

24+32=56(стр.)-зп два дні

Пошаговое объяснение:

Отвечает Неизвестных Мария.

Ответ:

56 (ст)

Пошаговое объяснение:

Другого дня прочитано: 7/7 - 3/7 = 4/7 = 32 (ст)

4/7 = 32

7/7 = х

х = 7/7 * 32 / 4/7 = (7 * 32 * 7) / (7 * 4) = 8 * 7 = 56 (ст)