Бабуся зв'язала внукам 4 безрукавки і 2 светрики.На безрукавки пішло 5 мотків вовни,по 83 м у

кожному.Скільки метрив вовни пішло на 1 светрик якщо всого бабуся викорисьала 997 м вовняних ниток ?

Ответы на вопрос

Отвечает Долотовский Влад.

Ответ:

291 м

Пошаговое объяснение:

1) 5* 83=415 ( м)-  на безрукавки

2) 997- 415= 582 ( м)- на светрики

3) 582: 2=291 (м)- пішло на 1 светрик