За три дні зорано 1200га поля, за перший день зарано 3/8поля, а за другий 1/6 поля . Скільки

гектарів поля було зорано за третій день

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Ваня.

Ответ:550га

Пошаговое объяснение:

1200÷8×3=450 га в 1 день

1200÷6=200 га 2 день

1200-(450+200)=550 га 3 день