5. Довжина однієї сторони прямокутника 13 см, а площа цього прямокутника 403см. Знайдіть довжину

другої сторони прямокутника та його периметр. (2 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Антон.

Ответ: длина другой стороны 403/13=31 см, периметр 2*(13+31)=2*44=88 см.

Пошаговое объяснение: