Периметр трикутника дорівнює 56 см. Довжина одніеї з його сторін становить 3/7 периметра і 6/5

другої сторони. Знайдіть довжину третьої сторони цого трикутника.Срочно даю 80 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Наурызбек.

Ответ:

Довжина першої сторони 56*3/7=24(см)

довжина другої сторони 24:6/5=24*5/6=20 (см)

довжина третьої сторони 56-(24+20)=12 см

відповідь:  довжина третьої сторони дорівнює 12 см

Пошаговое объяснение: