В саду було k дерев з них 17 яблунь а решта вишні пж поможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Катя.

Ответ:

k-17= вишні)))))))))))

Отвечает Евтушенко Никита.

Ответ:

k вважається будь яким числом яке більше за 17. Щоб знайти кількість вишень, нам потрібно від k відняти 17 (яблуки).

k - 17 = k - 17 (д.) - посаджено вишень

Відповідь: було посаджено k-17 вишень.