Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) частка різниці чисел 120 і 45 та числа 15; 2)

сума добутку чисел 11 і 12 та частки чисел 72 і 6. ​пж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Имангазиев Амир.

Ответ:

1) (120-45) : 15 = 75 : 15  = 5

2) (11*12) + (72/6)= 132 + 12 = 144

Пошаговое объяснение: