У магазин привезли 480 кг яблук груш та бананів причому груш було втричі більше ніж яблук а бананів

стільки скільки яблук і груш разом Скільки кілограмів фруктів кожного виду привезли в магазин

Ответы на вопрос

Отвечает Маршал Тимур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Яблоки = х кг

Груши = 3х кг

Бананы = х + 3х = 4х кг

Всего = 480 кг

х + 3х + 4х = 480

8х = 480

х = 480 : 8

х = 60

Яблоки = (х) = 60 кг

Груши = (3х) = 3 * 60 = 180 кг

Бананы = (4х) = 4 * 60 = 240 кг

60 + 180 + 240 = 480 кг

Отвечает Афонченко Антоний.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 38 + 30 = 68 (кг) - всього привезли фруктів,

2) 68 - 36 = 32 (кг).

Відповідь : залишилось продати 32 кг фруктів