Ермінооовооо‼️Даю 55 балів‼️‼️ У магазин привезли 480 кг яблук груш та бананів причому груш було

втричі більше ніж яблук а бананів стільки скільки яблук і груш разом Скільки кілограмів фруктів кожного виду привезли в магазин

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьев Никита.

Пошаговое объяснение:

Нехай кількість яблук в магазині дорівнює x кг. Тоді кількість груш дорівнює 3x кг (адже груш було втричі більше ніж яблук), а кількість бананів дорівнює x + 3x = 4x кг (адже бананів стільки скільки яблук і груш разом).

Разом магазин привіз 480 кг фруктів:

x + 3x + 4x = 8x = 480 кг

Отже, кількість яблук дорівнює x = 60 кг, кількість груш дорівнює 3x = 180 кг, а кількість бананів дорівнює 4x = 240 кг.

Таким чином, в магазин привезли 60 кг яблук, 180 кг груш та 240 кг бананів.

Отвечает Зарецкий Степан.

Відповідь:

60 кг; 180 кг; 240 кг.

Покрокове пояснення:

Нехай яблук було x кг. Тоді груш було 3x кг, а бананів—(x+3x) кг. Їхня сума = 480 кг.

Складаємо рівняння:

x+3x+x+3x=480

8x=480

x=480÷8

x=60 кг—яблук.

Тоді груш—60 кг×3=180 кг, а бананів 60 кг+180 кг=240 кг.