Учень прочитав 64 сторінок,що становить 8/17 усієї книжки.Скільки сторінок у книжці


Ответы на вопрос

Отвечает Пигасев Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - вся книга

64 стр - 8/17

Х стр - 1

Х=(1*64):8/17=64*17/8=136 стр в книге всего

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

136 страниц в книге

Пошаговое объяснение:

 \frac{64}{x}  =  \frac{8}{17} \\ 8x = 1088 \\ x = 136