У книжці 574 сторінки . За перший тиждень Максимко прочитав 3-7 усієї книжки, за другий на 18

сторінок більше , а за третій решту сторінок книжки. Скільки сторінок Макс прочитав третього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Золин Костя.
1. 574 : 7 * 3 = 246 (стор.) прочитав за тиждень
2. 246 + 18 = 264 (стор.) прочитав за другий тиждень
3. 246 + 264 = 510 (стор.) прочитав за 2 тижні
4. 574 - 510 = 64 (стор.)
Відповідь: 64 сторінки.