2.Запишіть дріб у розгорнутому вигляді: А)1, (4); б) 5,2(35); в) 0,(12).


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ангелина.

Ответ:

1,(4)=1\frac{4}{9}\\\\5,2(35)=5\frac{235-2}{990}=5\frac{233}{990}\\\\0,(12)=\frac{12}{99}=\frac{4}{33}