При садінні фруктових садів у північних районах України рекомендується, щоб кількість яблунь, груш

і кісточкових дерев відносилася 10 : 3 : 7. Скільки дерев кожного виду слід посадити на прямокутия ділянці розміром 180 м х 80 м, якщо кожне дерево займає приблизин 45м²?​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Кира.

Відповідь:

60 яблунь, 48 груш та 112 кісточкових дерев

Покрокове пояснення:

1)Визначимо площу ділянки:

180*80  = 1800*8 = 14400 м^2

2)Дізнаємося, скільки дерев ми можемо посадити:

14400:45 = 320

3)Дізнаємося, яким же буде у нас коефіцієнт для кожного дерева шляхом поділу загальності кількості дерев на сумму відношень(10+3+7 = 20):

320:20 = 16

Отже, ми можемо посадити 160 яблунь, 48 груш та 112 кісточкових дерев на ділянці 14400 м^2.