Довжина прямокутної ділянки дорівнює 5 м, а її ширина на 2мменша. 5 Знайти периметр ділянки. (у

відповіді записати лише число) * Мой ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 - 2 = 3

Р = (5 + 3) * 2 = 16м