1 Знайдіть суміжні кути якщо один з них на 20° менший від іншого 2 Сума трьох кутів утворених при

перетині двох прямих, дорівнює 260°. знайдіть ці кутіпомогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Света.

Ответ:

1

Нехай кут 1 - х, тоді кут 2 - 20+х. Оскільки сума суміжних кутів дорівнює 180°.

Маємо рівняння:

х+20+х=180

2х=160

х=80

Отже кут 1 =80, тоді кут 2 = 100

Відповідь:80, 100.

2

260-80=80

80*2=160

260-160=100

Відповідь: 80, 80, 100, 100